Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

111
111

Baltic Council aicinā skolēnus piedalīties online vebināros, kuru laikā jauniešiem būs iespēja iepazīties ar ārzemju universitāšu pārstāvjiem un mūsu izglītības konsultantiem, kas paši ir ārzemju universitāšu absolventi.

Šajā grūtajā laikā Baltic Council  dara visu, lai palīdzētu topošajiem studentiem pieņemt pareizo lēmumu un sniegt atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem par mācībām ārzemēs. Tieši  tāpēc sagatavojuši īpašu online vebināru sēriju, kurā piedalīsies gan pieredzējušie Baltic Council  speciālisti, gan pārstāvji no dažādām ārzemju universitātēm, kuri  pastāstīs ne tikai par mācību programmām, iestāšanās procesu, un dokumentu iesniegšanas termiņiem, bet arī par studentu dzīvi un daudziem praktiskajiem aspektiem. 

Baltic Council for International Education aktīvi turpina konsultēt un izglītot jauniešus par iespējām studēt ārzemēs. Ņemot vērā pašreizējo situāciju,  online vebināru lielākā priekšrocība ir tajā, ka skolēni tam varēs pieslēgties atrodoties jebkurā Latvijas pilsētā. Vebinārs ir pilnīgi bez maksas un vienīgais, kas skolēnam ir vajadzīgs, ir telefons vai dators ar interneta pieslēgumu.  

Tuvākie online vebināri:

2020. gada 15. septembrī plkst. 17:00 - "Study in the UK"

2020. gada 22. septembrī plkst. 17:00 - "Study in the Netherlands"

2020. gada 23. septembrī plkst. 17:00 - "Study in the USA - Benefits of Community College: meet Bellevue College"

2020. gada 24. septembrī plkst. 17:00 - "Study abroad opportunities in Europe"

Reģistrācija online vebināriem: https://bit.ly/2NOsmdG 

Ir iespēja pierakstīties arī uz bezmaksas individuālo konsultāciju ar  ārzemju izglītības konsultantiem, lai sīkāk apspriestu katra individuālās vēlmes un intereses. Reģistrācija konsultācija: https://forms.gle/KQnVC66Gmykaam9L9

 

Ja rodas kādi jautājumi, var jautāt  Baltic Council +371 29132573

//Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.">Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

 

 

 

Seko mums Facebook

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.