Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

123
123

Satversmes tiesa izsludina ceturto zīmējumu un domrakstu konkursu par Latvijas Republikas Satversmi!

Aicinām pedagogus pieteikt skolēnus līdz 26. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu:https://forms.gle/qHMjXuzkvsYbrj6E7

Konkursa nolikums pieejams šeit: https://www.satv.tiesa.gov.lv/wp-content/uploads/2020/09/Nolikums_2020_skolenu_konkurss.pdf6. klašu skolēnus aicinām iesūtīt zīmējumus par tēmu “Katrs bērns ir vienlīdzīgs savās tiesībās”.

9. klašu skolēnus aicinām iesūtīt domrakstus par tēmu “Kā es varētu palīdzēt manai ģimenei un skolasbiedriem īstenot savas vienlīdzīgās tiesības?

12. klašu skolēnus aicinām iesūtīt domrakstus par tēmu “Kā Satversme man palīdz veidoties par atbildīgu Latvijas pilsoni?

Detalizētāka informāciju par konkursu Satversmes tiesas mājaslapā.

Konkurss simboliski tika atklāts ar Satversmes tiesas vebināru Latvijas skolām  "Skolēns – atbildīgs Latvijas pilsonis". Liels paldies visiem, kas piedalījās! Vebinārā tika sniegta vērtīga informācija par konkursu un tēmām. Ar vebināra programmu var iepazīties pielikumā. Video ieraksts no vebināra pieejams šeit: youtu.be/dhHLseZ3M5s

Aicinām noskatīties vebinārā prezentēto informatīvo video par Satversmes tiesu: youtu.be/kr-DxHauPmU

Visus video materiālus var izmantot arī mācību procesā.

Seko mums Facebook

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.