Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

fgh
fgh

Rīgas Juridiskā augstskola izsludina pieteikšanos RJA Izcilības skolai.  Mūsu iepriekšējā pieredze rāda, ka Jūsu skolā mācās skolēni, kuri ir aktīvi iesaistījušies un izrādījuši interesi iegūt jaunas zināšanas tiesībās, biznesā un diplomātijā. Arī šogad skolēniem ir iespēja piedalīties un saņemt 15% studiju maksas atlaidi pirmā gada bakalaura studijām RJA.

Rīgas Juridiskā augstskola aicina vidusskolēnus piedalīties RJA izcilības skolā. Tās laikā vidusskolēniem tiks piedāvātas nodarbības RJA pasniedzēju vadībā angļu valodā.

Nodarbības ļaus iepazīt RJA studiju vidi, interaktīvās mācību metodes, uzzināt vairāk par to, kā tiesības, diplomātija un bizness darbojas reālajā dzīvē, kā arī satikt RJA absolventus un uzzināt par karjeras iespējām.

RJA Izcilības skolā būs 4 nodarbības – 17.oktobrī, 28.novembrī, 16.janvārī un 12.februārī, kuru laikā tiks piedāvāts ieskats tiesībās, diplomātijā un biznesā, kā arī iespējas apgūt un pilnveidot prasmes, kas nepieciešamas personības izaugsmei un karjeras veidošanai.

Ja Tevi interesē tiesības, diplomātija vai bizness, un Tu esi gatavs mācīties, diskutēt un aizstāvēt savu viedokli, pievienojies!

PIESAKIES ŠEIT

Pieteikuma termiņš ir 14.oktobris.

Plašāka informācija par Izcilības skolu pieejama šeit

 

Seko mums Facebook

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.