Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

3
3

Rīgas Tehniskās universitāte, Elektronikas un telekomunikāciju studentu pašpārvalde vēlos Jūs informēt par to, ka straujiem soļiem tuvojas Skolēnu un studentu elektronikas olimpiāde. Par spīti satrauktajai situācijai valstī, olimpiādei būs būt! Lai netiktu apdraudēta skolēnu drošība, esam nolēmuši olimpiādi organizēt attālinātā formātā. 

Aicinām Jūsu skolas audzēkņus pieteikties olimpiādei,papildināt savas zināšanas elektronikā, fizikā un matemātikāun pierādīt savas spējas šajās zinātnēs, kā arī iegūt vērtīgas balvas.

Šogad, tāpat kā citus gadus, olimpiādi sastādīs divas uzdevumu daļas, teorētiskie uzdevumi, un praktiskais uzdevums.

Visa nepieciešamā informācija ir atrodama nolikumā un pieteikšanās anketā!

Pieteikties olimpiādei iespējams šeit – https://ej.uz/SSEO_20_anketaLV

Iepazīties ar nolikumu iespējams šeit – https://ej.uz/SSEO_20_nolikums

Ja rodas vēl kādi jautājumi, droši rakstiet SSEO galvenajam organizatoram Reinim Pastaram uz e-pastu – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Seko mums Facebook

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.