Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

06_KristineKrauzeSlucka-MaterialaVisumaVibracija
06_KristineKrauzeSlucka-MaterialaVisumaVibracija

RIXC starptautiskā ES projekta AUGE ietvaros organizē virtuālu pasākumu par ekoloģijas tematiku un mākslas lomu vides problēmu risināšanā, kā arī mums visiem aktuālu jautājumu – pandēmiju, mājsēdi un izolāciju – ideatonu "Klimata pārmaiņas, māksla un izolācija". Tiešsaites pasākums norisināsies 26. martā no plkst. 13:00-18:00
 
Mēs esam izsludinājuši pieteikšanos līdz 22.martam ar aicinājumu piedalīties visus, kurus interesē ekoloģijas un mākslas jautājumi. Es domāju, ka skolēniem būtu interesanti piedalīties pasākumā, iegūt jaunas idejas un dalīties ar citiem, līdzīgi domājošiem cilvēkiem! Mēs būtu priecīgi, ja Jūs padalītos ar informāciju ar audzēkņiem!
 
RIXC ideatonā dalībniekiem būs iespēja klausīties lekcijas par mākslu, radošumu un DIY (dari pats) kultūru, aktuālu ekoloģisko un sociālo izaicinājumu kontekstā, kā arī piedalīties mākslinieku radošajās darbnīcās, kur varēs iemācīties kā veidot “baktēriju baterijas”, kurās elektrību ražo dubļos dzīvojoši mikroorganismi; izzināt eksperimentālus veidus kā veidot radošus fotogrāfiju darbus bez kameras vai foto filmiņas un atklāt “Dari pats” kultūru mūsu ikdienas dzīvē un kā veidot “ilgtspējības robotus”.
 
Pieteikties ideatonam var aizpildot anketu šeit.
Par piedalīšanos pasākumā iespējams saņemt RIXC veidotus apliecinājumus!

 

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.