Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

lu
lu
 

Attālinātā mācīšanās, iespējams, izraisījusi satraukumu par centralizēto eksāmenu kārtošanu – kādi būs rezultāti un ko vispār no eksāmeniem sagaidīt? Lai kliedētu neziņu un rosinātu vidusskolēnos pārliecību par viņu spēkiem eksāmenus nokārtot pēc iespējas labāk, Latvijas Universitāte 7. maijā tiešraidē Facebook lapā un mājaslapā rīkos pasākumu “Padomi eksāmeniem”, kurā LU mācībspēki un absolventi palīdzēs sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem.

Mācībspēki koncentrētās lekcijās sniegs noderīgus un arī praktiskus padomus sekmīgākai eksāmenu kārtošanai. LU labākie pasniedzēji un absolventi palīdzēs sagatavoties matemātikas, latviešu valodas, vēstures, ķīmijas, bioloģijas, fizikas un šogad arī angļu valodas eksāmenam! 

Pasākumā visas dienas garumā varēs uzzināt, ko noteikti nepieciešams atkārtot pirms eksāmena, kam eksāmena laikā visvairāk pievērst uzmanību un noskaidrot atbildes uz saviem jautājumiem, ko pasākuma laikā varēs uzdot Facebook. Īpašajā mācību dienā varēs ne tikai sagatavoties eksāmeniem, bet arī uzzināt par studiju iespējām un uzņemšanas kārtību LU! 

Aicinām pasākumam piereģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu.

PROGRAMMA 

9.00                 Atklāšana  

Rektora Indriķa Muižnieka uzruna 

LU Studentu padomes rīkota erudīcijas spēle – konkurss 

9.30                 Padomi matemātikā 

10.15               Padomi vēsturē 

11.00               Padomi ķīmijā 

11.45               Padomi bioloģijā 

12.30               Uzzini par studiju un ārpusstudiju iespējām LU un ne tikai! 

                        Skaties, klausies un jautā! 

13.30               Padomi latviešu valodā 

14.15               Padomi fizikā 

15.00               Padomi angļu valodā 

Lūdzam pievērst uzmanību, ka programmas sākuma laiki var nedaudz mainīties. 

Tiekamies jau šo piektdien, 7. maijā, LU Facebook tiešraidē! 

Ar cieņu
Latvijas Universitāte

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.