Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

saliedet
saliedet

Labdien!
 
Ar daļu no Jums un skolēniem IZDZĪVOŠANAS SKOLAS instruktori ir tikušies skolēnu programmā "Robinsons - dabas pētnieks".
 
Informējam par iespēju gan vecākiem, gan viņu dēliem!
16.-18.jūlijā jau ceturto reizi rīkojam nometni puišiem "50h VĪRIŠĶĪGS IZAICINĀJUMS", kurā līdz šim jau ir piedalījušies vairāk kā simts puišu. Informācija un reģistrācija: http://bit.ly/3cmam9V_50h_puišiem.
Gan vecāki, gan puiši atzīst, ka šī ir viena no labākajām un efektīvākajām nometnēm, kas izmaina puišu dzīves. Šeit viņi mācās dzīves svarīgas vērtības, ieklausās viedos instruktoros, dodas kopīgos piedzīvojumos un pārbaudījumos, kas puišus padara drosmīgākus, patstāvīgākus un veido viņu raksturu.
 
Aicinām Jūs pievienoties mūsu misijai - dot cerību un izmainīt pēc iespējas vairāk puišu dzīves Latvijā, pārsūtot šo informāciju par šī gada nometni saviem skolotājiem, kolēģiem, skolēnu vecākiem.

Paldies. Esam vienoti misijai.

 

 

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.