Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

1Pasaules Dabas Fonds jau otro gadu uzņem tikai 20 jauniešus no 15 līdz 25 gadiem bezmaksas izglītības kursā sestdienās "Aizstāvības akadēmijai" par vides interešu aizstāvību un argumentācijas prasmēm. Kursa sākums ir 15. janvāris.

“Aizstāvības akadēmija” ir teorētisku un praktisku 6 nodarbību kurss, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Debašu asociāciju (Quo Tu Domā). Kursā jaunieši attīstīs prasmes ar mentoriem, nozares ekspertiem un sabiedrībā zināmām personām savu un publisko interešu aizstāvībai.
Dalība kursā “Aizstāvības akadēmija” ir bezmaksas. Tāpat arī tiks segti dalībnieku izdevumi, kas saistīti ar ēdināšanu un transportu kursa laikā (ja epidemioloģiskie noteikumi to atļaus).
Pieteikšanās kursā “Aizstāvības akadēmija” atvērta līdz 27. decembrim. Pieteikšanās, aizpildot elektronisko anketu: ej.uz/PDFakademija2022.

 

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.