Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

skola
skola

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolā  veiksmīgi noslēdzies starptautiskais projekts «Weltenschreiber». Mūsu skolnieces Anna Judina (12.b), Aleksandra Melašova (12.b) un Aļina Cvetkova (12.b) kopā ar citiem skolniekiem no Latvijas slavenā bestselleru autora Pjera Jaravana (Pierre Jarawanun vācu valodas skolotāja Kirila Soklakova vadībā rakstīja literārus tekstus un dzejoļus. Skolēnu visslābākie darbi tika publicēti un mēs aicinām ikvienu sekot skolēnu grāmatas prezentācijai, kas notiks 3. novembrī tiešsaistē:

https://us02web.zoom.us/j/86049736765?pwd=d1J4ZTYwRHM4a3pmU2JIdURKOHljUT09

Projekts tika īstenots sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā un ir daļa no starptautiskā pasākuma “Weltenschreiber”, kas notiek 2020 gada garumā Latvijā, Vācijā, Krievijā, Baltkrievijā, Rumānijā, Polijā, Čehijā un Ukrainā.

Seko mums Facebook

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.