Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

4653e069ed7369840191e8bf38ab8dc9_XL
4653e069ed7369840191e8bf38ab8dc9_XL

Pēdējais gads ikvienam – gan lielam, gan mazam – ir nesis pamatīgas pārmaiņas. Lai noskaidrotu pašu skolēnu redzējumu, kas attālinātās mācīšanās laikā ir grūts un kas patīkams, tiek izsludināts 1. – 12. klašu skolēnu atziņu konkurss “Mācos pats!”. Atziņas konkursam var iesniegt formātā pēc savas izvēles, piemēram, rakstveidā, video vai audio formātā, kā foto galeriju, zīmējumu, kolāžu vai citā radošā formātā. Galvenajās balvās skolēniem – trīs jauni portatīvie datori. Gaidāmas arī veicināšanas balvas!

Konkursā aicināti iesaistīties arī skolotāji un klašu audzinātāji, informējot par šo konkursu savus skolēnus vai integrējot to mācību saturā, kā arī organizējot iesniegto darbu pirmreizējo izvērtēšanu, individuāli vai kopā ar klasi vienojoties par tiem 1 - 3 darbiem, kurus iesniegt tālākai vērtēšanai konkursa organizatoram. Balvas gaidāmas arī trīs skolotājiem – dāvanu kartes 150 eiro vērtībā “Jāņa Rozes grāmatnīcā”.

Konkursu organizē vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” iniciatīvas “Mācos Pats” ietvaros (www.macospats.lv). Skolēnu radošie darbi jāiesūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 16. aprīlim. Konkursa uzvarētāji tiks izziņoti 27. aprīlī.

Plašāku informāciju, lūdzu, skatīt pielikumā – konkursa ziņā un nolikumā. Tāpat esiet laipni aicināti saviem skolēniem pārsūtīt konkursa plakātu – arī pielikumā.

Gaidīsim skolēnu atziņas!  

 

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.