Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

1
1

Tuvojas Kalba.lv izstāde Izglītība un Karjera, kur skolēniem būs iespēja satikt karjeras speciālistus no ārzemju universitātēm, apmeklēt radošās darbnīcās un klausīties iedvesmojošas prezentācijas.

Lūdzam skatīt informāciju par publisku pasākumu apmeklēšanas noteikumiem.

Pēc MR lēmuma, publiskus pasākumus var apmeklēt uzrādot Covid 19 digitālo sertifikātu. Šajā sarakstā ir iekļaut tie cilvēki, kuri:

  • ir vakcinējušies pret Covid-19;
  • ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19;
  • pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs;

Informējam Jūs par testēšanas iespējām, lai apmeklētu izstādi klātienē sestdien, 2. oktobrī ATTA Centre. Lūdzam vērst Jūsu uzmanību, ka skolas testi NAV DERĪGI šim pasākumam, būs nepieciešams oficiāls Covid-19 testēšanas sertifikāts. Testu ir nepieciešams veikt vismaz 24 stundas pirms pasākuma.

Kalba.lv organizē testēšanu ofisā Vaļņu ielā 5 CETURTDIEN, 30. septembrī no plkst. 18:00. Šī testa cena ar atlaidi būs 25 eiro. 

Kalba.lv komandai ir jāiesniedz saraksts ar skolēnu vārdiem Centrālajā Labaratorijā,  tāpēc  līdz pirmdienai, 27. septembrim plkst 12:00 vajāg iesniegt sekojošo:

1. Skolēna vārdu un uzvārdu

2. Telefona numuru

 

 

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.