Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

skola
skola

Reģistrēšana uzņemšanai 1.klasē notiek elektroniski. 

Lejuplādējiet, lūdzu,  iesniegumu, aizpildiet to un nosūtiet skolai uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., ja iesniegums ir parakstīts ar drošu elektronisko parakstu.
Ja elektroniskā paraksta nav, lūdzam izmantot portālu www.latvija.lv pieejamo pakalpojumu Iesniegums iestādei (veicot autentifikāciju ar bankas starpniecību), pievienojiet savu iesniegumu un sūtiet adresātam: J.G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola  Iesniegums pretendentiem..

Ja nav iespējas iesniegt iesniegumu elektroniski, skola pieņem dokumentus klātienē, iepriekš pierakstoties pa tel. 67848951.

Lūgums ievērot visus drošības noteikumus (roku dezinfekcija, sejas maska un  personiskā pildspalva). 

Vecāki var pieteikt bērnu mācībām skolas 1. klasē, kad bērns ir sasniedzis obligātās izglītības vecumu (5 gadi, dzimis 2016.gadā). Skat. noteikumus! Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.137 Pretendentu reģistrācija skolā notiek visu mācību gadu.

Atbildīgā direktora vietniece mācību darbā 1. - 6. kl.
Romualda Ļeveņeca, tel. 67848949.

Jautājumu gadījumā lūdzu zvanīt: 67848951 (darbdienās no 10.00-15.00) kanceleja.

 

Pielikumā ir infografika divos formātos – .jpg un .pdf. Pdf formātā saites uz noderīgu informāciju vecākiem ir aktīvas, kas aizved uz saistošajiem noteikumiem, iestāžu katalogu un portālu Latvija.lv, savukārt .jpg formātā – nav aktīvas.

Uzņemšana 1. klasē 2021

 Mācību plāns 1. klases skolēniem 2021./2022. mācību gadā.

 1.valoda

2.valoda

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.