Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

Без названия
Без названия

Nākampiektdien, 20. maijā, skolēni, studenti un citi interesenti aicināti uz tīklošanās notikumu, filmas pirmizrādi un sarunu vakaru – “Kāpēc sociālās zinātnes?” Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē (LU SZF), Rīgā, Lauvas ielā 4. Pasākumu ievadīs pilsētpētnieka Mārtiņa Eņģeļa urbānā pastaiga uz Maskavas forštati “Rīga, kuras nav”. Dalība – bez maksas.
Mēs ļoti priecāsimies, ja dalīsieties ar informāciju par šo notikumu ar visiem, kam tā varētu šķist saistoša: https://www.szf.lu.lv/par-mums/zinas/zina/t/71832/

загружено
загружено

10.MAIJĀ plkst.16:00 Banku augstskolā (klātienē) notiks Atvērto durvju diena pirmā līmeņa un bakalaura studiju programmām (Reģistrācija: šeit!)

705628
705628

Aicinām piedalīties Lielajā Eiroviktorīnā un izcīnīt dāvanu karti līdz pat 500 eiro vērtībā klases saliedēšanas aktivitātei*!

Lielā Eiroviktorīna ir Labklājības ministrijas rīkota erudīcijas spēle 10.–11. klašu skolēniem par Eiropas Savienību un labklājības nozari, kā arī atbalsta pasākumiem jauniešiem.

Lasīt tālāk...

705628
705628

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina jauniešus un skolas piedalīties bezmaksas virtuālā izlaušanās spēlē par Eiropas Savienības vērtībām. Spēle paredzēta dažādām mērķa grupām, īpaši izmantot šo iespēju interesantā un atraktīvā veidā iepazīties ar Eiropas Savienības (ES) vērtībām aicināti 9.-12. klašu jaunieši un skolas.

Lasīt tālāk...

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.