Pieejamības rīki

Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

unnamed
unnamed

Nāc uz TSI Atvērto durvju dienu 10.jūnijā plkst. 11:00 vai 13:00!

Tev būs izdevība:
  • izvēlēties vienu no pieprasītākajām starp darba devējiem studiju programmām datorinženierijas, robotikas, aviācijas, elektronikas, loģistikas vai uzņēmējdarbības jomās
  • iepazīties ar studiju iespējām,
  • saņemt individuālu konsultāciju,
  • piedalīties jautājumu/atbilžu sesijā ar mācībspēkiem,
  • satikt studentus,
  • apskatīt studiju vidi,
  • uzzināt kā iegūt 2 diplomus 1 studiju periodā un ietaupīt laiku un finanses,
  • precizēt par iespējām saņemt atbalstu studijām no potenciālā darba devēja vai kā noformēt valsts kredītu.  
Šī ir unikāla iespēja pirms jaunā mācību gada sākuma vēl paspēt apmeklēt laboratorijas pirms modernizācijas un remonta darbiem, lai mūsu topošie studenti spētu iedvesmoties un realizēt savas labākās un inovatīvākās idejas studijās.

 

 

 

Laiks_izaugsmei
Laiks_izaugsmei

Nodibinājums Fonds “Tavs atbalsts” sadarbībā ar izaugsmes koučiem īsteno individuālo koučinga sesiju projektu “Laiks izaugsmei”.

Aicinām pieteikties Latvijas jauniešus vecumā no 17 līdz 21 gadam dalībai bezmaksas projektā, kur katrs dalībnieks saņems INDIVIDUĀLAS KOUČINGA SESIJAS. Sertificēti kouči palīdzēs iegūt atbildes uz aktuāliem jautājumiem, sasniegt izvirzītos mērķus, veidot jaunus ieradumus, veiksmīgāk plānot laiku utt. Pagājušajā gadā dalībnieki dalījās lieliskās atsauksmēs, tādēļ nolemts projektu turpināt, lai sniegtu atbalstu vēl vairāk jauniešiem.

Pieteikšanās līdz 24. maijam, aizpildot anketu: https://forms.gle/DQjn7s2KNYdR62aa9

 

 

 

Скриншот 10-05-2023 16.49.56
Скриншот 10-05-2023 16.49.56

 jauniešu organizācijas “Global Shapers Riga” projekta "Adoptē Deputātu!" ietvaros organizēto politiķu paneļdiskusiju ar mērķi veidot sarunu starp jauniešiem (deputātiem un politiski aktīviem pilsoņiem - skolēniem un studentiem) par aktuālām tēmām, kas iekļautas Saeimas darba kārtībā. 

Šobrīd jauniešu iesaiste politiskajos procesos kļūst par aizvien nozīmīgāku tematu ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā - tieši jaunieši būs tie, kuri ar politiķu pieņemtajiem lēmumiem dzīvos visilgāk. Šī ir lieliska iespēja skolēniem klātienē satikt deputātus, kuri Saeimā pārstāv jauniešu intereses un uzdod sev interesējošos ajutājumus un veidot diskusiju. 

Pasākums norisināsies trešdien, 17.maijā, 14:00-15:30, ES Mājas telpās, Aspazijas bulvārī 28

Skolēnus aicinām pieteikties apmeklēt diskusiju un norādīt interesējošos jautājumus šeit:

https://docs.google.com/forms/d/1pB7zEhUPG49vahrT8E9YCIp7TJIOMlnfbKYcRqowBTI/edit

 

 

Opera Снимок_2023-03-20_141232_rai.lv
Opera Снимок_2023-03-20_141232_rai.lv

Rīgas aeronavigācijas institūta Atvērto durvju dienas, kas notiks sekojošos datumos: 13; 19., un 26. maijā, 2. un 9. jūnijā.

Tikšanās ar augstskolas pārstāvjiem notiks norādītajos datumos plkst. 11:00 aud.003. Apmeklētājiem būs iespēja uzdot jautājumus saistītus ar programmu saturu, uzņemšanu, kā arī apskatīties RAI studiju vidi, laboratorijas.

Pieteikšanās pa tālr.: +37129571158, e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.