Pieejamības rīki

Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

Opera Снимок_2023-01-24_141542_go.datorium.eu
Opera Снимок_2023-01-24_141542_go.datorium.eu

Jauniešu programmēšanas skola Datorium sniedz iespēju meitenēm vecumā no 14 - 19 gadiem no Latvijas un Ukrainas BEZMAKSAS piedalīties Python programmēšanas valodas kursā PyGirls.

Datorium sadarbībā ar informāciju tehnoloģiju uzņēmumu Tietoevry sniedz iespēju sociāli jūtīgo grupu meitenēm (maznodrošinātās ģimenes, bārenes, daudz bērnu ģimenes un meitenes no reģioniem/mazpilsētām) šo kursu apgūt bezmaksas. Kā arī meitenes no Ukrainas var piedalīties kursā bezmaksas. Pārējām meitenēm dalības maksa PyGirls kursā būs par draudzīgu cenu - 9 eur mēnesī (36 eur par 4 mēn. kursu). Lai pieteiktos, meitenēm ir jāaizpilda pieteikuma anketa līdz 1.februārim: https://link.datorium.eu/pygirls-2023

Lasīt tālāk...

Picture1
Picture1

Rīgas Juridiskā augstskolas vidusskolēnus aicina bez maksas apgūt tiesību, biznesa un diplomātijas pamatus

Rīgas Juridiskā augstskola (Riga Graduate School of Law) piedāvā iespēju 11. – 12.klases skolēniem, kas savu nākotni vēlas saistīt ar tiesību zinātni, diplomātiju vai biznesu,  pieteikties Izcilības skolai. Četru nodarbību kursā, kas sāksies 21. janvārī un noslēgsies 25. martā, dalībnieki gūs ieskatu tiesībās, diplomātijā un biznesā, kā arī apgūs un pilnveidos prasmes, kas nepieciešamas personības izaugsmei un karjeras veidošanai. Izcilības skolas lekcijas norisināsies angļu valodā. Dalība ir bez maksas.

Lasīt tālāk...

logo-dark
logo-dark

Nodibinājums Fonds “Tavs atbalsts” sadarbībā ar jauniešu izaugsmes kouču Lauru Prusakovu un vadības treneri Ilmāru Vamzi īsteno izaugsmes un mentoringa programmu “Sāc ceļu uz savu īsto ES”. Aicinām pieteikties ikvienu jaunieti vecumā no 15-18 gadiem dalībai bezmaksas programmā.

Programmas mērķis ir veicināt jauniešos izpratni par savām vērtībām un vajadzībām, iepazīt savu drosmi un varēšanu, lai īstenotu savas dzīves patiesās izvēles, kā arī nostiprinātu pārliecību par savu lomu un ietekmi sabiedrībā, tādējādi panākot jauniešu apzinātāku un mērķtiecīgāku iesaisti savā izaugsmes ceļā.

Lasīt tālāk...

mazslogo
mazslogo

Latvijas skauti un gaidas ir izveidojuši jauniešu centru - telpu  draudzībai Eduarda Smiļģa ielā 38. Tā ir vieta, kur satikties vienaudžiem no Rīgas un Ukrainas, lai apgūtu dzīvei noderīgas jaunas prasmes un būtu kopā, veidot jaunas draudzības. Ja Jūsu skolā varētu būt jaunieši, kam interesētu piedalīties, mēs labprāt atnāktu pastāstīt par iespējām, ko piedāvājam jauniešu centrā. Priecāsimies par drīzu atbildi! Sīkāka informācija zemāk:

Lasīt tālāk...

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.