Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

valsts
valsts

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un SEB bankas atbalstu īsteno līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmu jaunietēm Future Heroes ar moto – Veido nākotni pati!

Lasīt tālāk...

Screenshot_2021-04-13 Rīgas Tehniskā universitāte Inženierzinātņu centrs Baltijā
Screenshot_2021-04-13 Rīgas Tehniskā universitāte Inženierzinātņu centrs Baltijā

Rīgas Tehniskās universitātes Bērnu un jauniešu universitāte ir uzsākusi jauno mācību gadu.

Būtiski ir bērniem agrīnā vecumposmā piedāvāt plašu izglītojošu aktivitāšu kopumu par inženierzinātnēm un dabas zinātnēm. Jau šobrīd RTU BJU piedāvā dažādus nodarbību ciklus, iesaistot zinātniekus, profesorus un studentus no visām RTU fakultātēm un institūtiem. RTU BJU ir dalībniece tīklojumā EUCU.net, kas apvieno un veicina sadarbību starp bērnu un jauniešu universitātēm Eiropā un citviet pasaulē.

Lasīt tālāk...

Web
Web

No 13. septembra līdz 13. oktobrim  Latvijas un diasporu vispārizglītojamie, speciālo un profesionālo izglītības iestāžu 5.–12. klašu skolēni tiek aicināti piedalīties konkursā- iztēloties sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavot uzrunu tautai Latvijas 103. dzimšanas dienā. Šī gada konkursa temats, par ko jāsagatavo uzruna,- “Es – Latvijas nākotnes veidotājs”. Konkurss noris trīs apakšgrupās – 5.–6. klašu, 7.–9. klašu un 10.–12. klašu skolēniem. Katras apakšgrupas 1. vietas ieguvējam būs iespēja nolasīt savu uzrunu Valsts prezidenta rīkotajā Latvijas 103. dzimšanas dienai veltītajā svinīgajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī š. g. 18. novembrī.

Vairāk informācijas pielikumā vai Valsts prezidenta kancelejas tīmekļvietnē.

 

iksd
iksd

Konkursa „Atmasko dezinformāciju” NOLIKUMS
Konkursu organizē Latvijas Cilvēktiesību centrs projektā „Kopā pret dezinformāciju un naida runu”, kuru līdzfinansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Lasīt tālāk...

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.