Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

lu
lu

 Aicinām pieteikties 12. klases eksāmenu padomu tiešraidei - "Padomi eksāmeniem" kopā ar LU mācībspēkiem
Lai kliedētu neziņu un rosinātu 12. klases audzēkņos pārliecību par viņu spēkiem eksāmenus nokārtot pēc iespējas labāk, Latvijas Universitāte (LU) 5. jūnijā tiešraidē Facebook lapā un mājaslapā rīko pasākumu “Padomi eksāmeniem”, kurā LU mācībspēki un absolventi palīdzēs sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem.
 

LU pasākums “Padomi eksāmeniem” notiek jau trešo reizi, ik gadu pulcējot lielu apmeklētāju skaitu, taču šogad pasākums būs īpašs, jo tas pirmo reizi norisināsies attālināti. Noderīgus padomus veiksmīgākai eksāmena nokārtošanai katrs skolēns varēs gūt no savām mājām, pieslēdzoties tiešraidei no sava datora vai viedtālruņa.

Tiešsaistes lekcijās varēs uzzināt, ko noteikti nepieciešams atkārtot pirms eksāmena un kam pievērst uzmanību, lai tos veiksmīgi nokārtotu. Šogad skolēniem būs daudz plašākas un brīvākas iespējas uzdot savus jautājumus tiešsaistē, uz kuriem arī LU mācībspēki sniegs atbildes, kā arī tā būs iespēja atkal skolotāju pavadībā mācīties.

“Padomi eksāmeniem” varēs vērot LU Facebook lapā un mājaslapā.

Lai pieteiktos tiešraidei, aicinām aizpildīt šo anketu

 

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.