Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

zinat-ir-stiligi-625x339
zinat-ir-stiligi-625x339

Apsveicam 10.a klases skolēnu ar iegūto 3. vietu Latvijas atklātajā lingvistikas olimpiādē!
Izsakām pateicību skolotājiem par skolēna sagatavošanu olimpiādei.

 

 

 

skola
skola

Apvienotais kombinētais iestājpārbaudījums uz valsts ģimnāziju un vidusskolu 10. klasēm 2022./2023. mācību gadā
Iestājpārbaudījums uz Rīgas valsts ģimnāziju un vidusskolu 10. klasi notiks 03.06.2022. plkst.10.00.
Kārtošanas vietas - Rīgas valsts ģimnāzijas un vidusskolas, kuras komplektēs 10.klasi,  papildtermiņš (COVID-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām) 14.06.2022. plkst.10.00.

Lasīt tālāk...

zinat-ir-stiligi-625x339
zinat-ir-stiligi-625x339

 
Apsveicam mūsu skolas skolēnus ar panākumiem vācu valodas olimpiāde:
9. klases skolniece - 2. vieta
9. klases skolniece - 2. vieta
8. klases skolniece - 3. vieta
Izsakām pateicību visiem vācu valodas skolotājiem par skolēnu sagatavošanu olimpiādei.

 

 

 

 

zinat-ir-stiligi-625x339
zinat-ir-stiligi-625x339

 
Apsveicam mūsu skolas skolēnus ar panākumiem matemātikas olimpiāde:
5. klases skolniece - atzinība
6.klases skolēns - 2. vieta
6. klases skolniece - 3. vieta
6. klases skolēns - 3. vieta
Izsakām pateicību visiem matemātikas skolotājiem par skolēnu sagatavošanu olimpiādei.

 

 

 

skola
skola

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) pašvaldības skolās veic obligāto Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) aptauju skolas pašvērtējumam.

Aicinām Jūs aizpildīt Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) aptauju par drošību un psiholoģisko labklājību, vienlīdzību un iekļaušanos, infrastruktūru un pieejamību mūsu skolā.

Iegūtie rezultāti palīdzēs skolai sagatavot pašvērtējuma ziņojumu. Aptauja ir anonīma. Tās dati būs pieejami skolas vadībai un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam.

Lūdzam aptauju aizpildīt līdz 20. aprīlim.  Lai aptauju aizpildītu, ir jāatver edurio.com interneta pārlūkā, jāienāk ar savu e-klases pieeju.

skola
skola

26. aprīlī no 16 līdz 18 notiks individuālās konsultācijas ar skolotājiem. Ja ir vēlme piedalīties, jāaizpilda anketa, kura atrodas e-klases pastā. Konsultācijas norisināsies tiešsaistē MS Teams platformā, piedalīšanās un laika apstiprinājums būs e-klases pastā. Pirms konsultācijas saņemsiet pieslēgšanās informāciju e-klases pastā. 

 

skola
skola

21. aprīlī notiks klases vecāku sapulces 1.-8., 10.-11. klasē MS Teams vietnē.  Pieslēgšanās un citu informāciju saņemsiet e-klases pastā.

  

 

skola
skola

 No 21. līdz 28.martam skolā tiek organizēti MATEMĀTIKAS NEDĒĻAS pasākumi. Šinī laika periodā klātienē visiem 5.-12.klašu skolēniem bija dota iespēja  pārliecināties, ka matemātika var būt aizraujoša, radoša, atraktīva nodarbošanās! Liels paldies matemātikas skolotājam.

Lasīt tālāk...

iksd
iksd

Vebināra video ieraksts – par iestājpārbaudījumiem Rīgas ģimnāzijās un vidusskolās.

https://www.youtube.com/watch?v=73imxqCF6as

Vebinārā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Vispārējās izglītības skolu nodaļas vadītāja Anita Pēterkopa sniedz informāciju par to, kad un kādi iestājpārbaudījumi šogad notiks, kas jādara skolēniem, kuri vēlas iestāties galvaspilsētas ģimnāzijās un vidusskolās, kur un kad būs pieejama informācija par pieteikšanos, kur iestājpārbaudījumi jākārto, kā arī par iegūto rezultātu iesniegšanas kārtību. Vienlaikus tika sniegtas atbildes uz saņemtajiem jautājumiem.

Iestājpārbaudījums uz 10. klasēm Rīgas valsts ģimnāzijās un vidusskolās notiks 2022. gada 3. jūnijā plkst. 10.00.

Papildu informācija (skolu saraksts, iestājpārbaudījumu norises apraksts, pieteikšanās kārtība u.c.) tiks publicēta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļvietnē www.izglitiba.riga.lv un Rīgas pašvaldības skolu mājaslapās.

v
v

Mūsu skolā notiks Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības, tas  ir konkurss  5. klašu skolēniem, kura rezultātā tiks noskaidrots lasīšanas čempions. Konkurss notiks trīs posmos – sacensības 5.klašu grupās no 4.-7.aprīlim, pēc tam labākie sacentīsies finālā skolā no 25.-29.aprīlim. Labākais no skolas jau turpinās piedalīties reģionālajā  finālā un valsts finālā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Valsts fināls būs krāšņi svētki, uz kuriem tiks ielūgta visa lasīšanas čempiona klase. Valsts čempions uz gadu tiks iecelts pat Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu direktoru. Viņš saņems arī individuālas balvas.

Tava uzvara lasīšanas sacensībās būs notikums, ko atcerēties visu mūžu!

 

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.