Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

"Skolas somas" notikumi (Kvests Vecrīgā)

Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

1541595950_282
1541595950_282

"Latvijas skolas soma” pasākums, izmantojums mācību un audzināšanas procesā"

J. G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola, 6.b klase. Kvests Vecrīgā. Nodarbības ilgums 2 stundas.Nodarbību vadīja Aleksejs Lukjančikovs.

Norises vieta – Vecrīga. Talr. 28384989

     Klases stundā mēs runājām par uzvedību sabiedriskajā transportā, ceļu satiksmes noteikumiem, ar skolēniem izrunājām ko mums būs jādara Vecrīga.   

     Pēc mācību stundām mēs devāmies uz  Vecrīgu. Klase bija sadalīta 6 grupās. Katrai grupai cits uzdevums. Aploksne bija Vecrīgas karte un uzdevumi. Katra grupa izvelējās savu nosaukumu.

     Pastaigu kvests Vecrīgā ir labākais veids kā iepazīties ar pilsētas vēsturi, pildot interesantus uzdevumus un sacenšoties savā starpā. Spēles gaitā skolēni risināja interesantas mīklas un izpildīja jautrus foto uzdevumus. Tas bija piedzīvojums. Bērni devās ekskursijā pa Vecpilsētas leģendām un noslēpumiem. Spēles procesā, rotaļu veidā apmeklēja mazzināmas vietas un dzirdēja aizraujošus stāstus par Rīgu.

     1,5-2 stundu garas pastaigas laikā, skolēni risināja nesarežģītas mīklas, komandas apmeklēja interesantas vietas un apskatījās objektus Vecrīgā.

d1
d1
d2
d2

     Spēles laikā komandas var jebkura brīdī saņemt palīdzību no organizatoriem gadījumā, ja komandas apmaldās.

Visi projektā skolēni bija ļoti apmierināti par pastaigu kvests Vecrīgā.  Bērni uzzināja daudz leģendu mīklu un stāstu par Rīgu. Komanda, kura saņēma 1 vietu apbalvota ar Diplomiem un bezmaksas  spēli boulingā.

 

  "Latvijas skolas soma” pasākums, izmantojums mācību un audzināšanas procesā"

G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola, 6.b klase. Stikla mākslas nodarbība.Nodarbības ilgums 60 minūtes. Nodarbību vadīja mākslas maģistre Anna Varnase

Norises vieta – Pērnavas 33, Rīga. Cena – 5 eiro, talr. 20286296

Pirms stikla darbnīcas apmeklējuma skolēni sadalījās divas grupās. Klasē 31 skolēns. Sadalīt skolēnus bija grūti – 12 zēni un 19 meitenes. Nolēmām, ka dalīsimies pēc klases žurmāla.

  1. grupa piedalījās mākslas nodarbībā – 5. martā, 2. grupa – 6. martā.

Klases stundā mēs runājām par uzvedību sabiedriskās vietās un par drošības tehniku darbā ar stiklu. Skolēni, izmantojot informācijas tehnoloģijas, meklēja informāciju par Stikla studiju “Glass Point”.

Visi projektā iesaistītie skolēni bija ļoti apmierināti par darbu stikla studijā. Katrs skolēns izveidoja stikla dekoru. Visi bērnu darbi bija apdedzināti un pēc nedēļas katrs saņēma savu stikla figūru.  

d0
d0

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.

Seko mums Facebook