Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

"Skolas somas" notikumi (SIA ,,Betolli”)

Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

1541595950_282
1541595950_282

Projekts ,,Latvijas skolas soma’’.

J.G. Herdera Rīgas Grīziņkalna  vidusskola  3.b klase.

Projektā “Skolas soma” 3.b klases skolēniem 10.05.19. bija iespēja apmeklēt SIA ,,Betolli” tauriņu šūšanas meisterklasi. Nodarbības pirmajā daļā skolēni skatījās mācību filmu par darbu un produkciju SIA ‘’Betolli”. Otrajā daļā skolēniem bija radoša nodarbība: skolēni darbojās individuāli un grupās, uzdevums - izšūt tauriņu.

Skolēnu viedokļi, atziņas, darbi.

Nika Maijere.

Kā es šuvu tauriņu! Tas ir ļoti interesanti, bet grūti. Jābūt ļoti akurātai. Esmu priecīga, ka izdevās skaists tauriņš. To es uzdāvināju savam brālim.

Jelizaveta Sovtusa.

Man ļoti patīk  rokdarbi. Es uzšuvu savu tauriņu un palīdzēju draudzenei, jo viņai bija ļoti grūti.

Mišam arī palīdzēja meitenes, jo viņš uztraucās par to, ka nekas neizdodas. Mums bija jautri un interesanti.

Secinājumi. Skolēni uzzināja, ka strādāt vajag rūpīgi, ka notiek darba process, kādas ir iespējas apgūt šuvēja profesiju.

 

Laboratorium. Jautri zinātniski eksperimenti bērniem 19.03.19.

Nodarbības mērķis bija radīt un pastiprināt bērnu interesi par zinātni. Nodarbībā skolēniem bija iespēja uzzināt daudz ko jauna no zinātnes pasaules, kļūst gudrākiem un iedvesmoties izzināt pasauli.

  Mirons Ņikitins.

Man patīk fizika un ķīmija. Es lasu bērnu enciklopēdijas, un man ļoti patika eksperimenti, kurus mums parādīja. Īpaši patika eksperiments ar sausu ledu, kad veidojās mākoņi.

 Saveliy Popovs.

 Mums eksperimentus veidoja ķīmiķis. Bija ļoti interesanti un pārsteidzoši. Es nodarbošos ar ķīmiju. Tas ir lieliski!

 Secinājumi. Aizraujošie eksperimenti atvērtā un pozitīva gaisotnē rada piesātinātas emocijas un patiesu interesi par zinātni.

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.

Seko mums Facebook