Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

"Matemātika Aprīlī", "Matemātika Maijā"

Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

1
1

Apsveicam Poliņu Brovkinu, 5.c klases skolnieci, ar veiksmīgu piedalīšanos vācu matemātikas konkursā "Matemātika Aprīlī".

Šīs konkurss ir lielisks turpinājums ikgadējam konkursam “Mathe im Advent”, ko organizēja vācu matemātiķu biedrība sadarbība ar Berlīnes universitāti un kurā mūsu skolas skolnieki piedalās jau sesto gadu. “Mathe im April”  - digitālo mācību piedāvājums ar radošiem, dzīvotspējīgiem uzdevumiem, tas ir matemātikas izaicinājums visiem, kam patīk matemātika un tiem, kas mācās šobrīd attālināti.   

Ierobežota apmācība turpinās un tagad matemātikas izaicinājums nonāk 2. kārtā  ar "Mathe im Mai", tā ir īpaša iniciatīva " Wir bleiben schlau! Alianse par attālinātu izglītību mājās".

https://www.bildung-forschung.digital/de/alle-mint-angebote-eltern-und-lehrer-aufgepasst-2916.html

No 4. maija līdz 20. maijam  katru darba dienu (no pirmdienas līdz piektdienai)  timekļa  https://mai.mathe-im-advent.de/de  tiks publicēts  uzdevumi no “Mathe im Advent” pasaules, lai spēlētu, eksperimentētu un atklātu:

  • Kur matemātika tiek piemērota dzīvē?
  • Kā matemātika var palīdzēt atrisināt problēmas?
  • Kādi modeļi un struktūras ir aiz tā?

Ja jums patīk matemātika un jums ir vācu valodas zināšanas (vai spēja strādāt ar tiešsaistes tulkotāju), droši pievienojieties konkursam! Jūsu centības noteikti novērtēs mūsu skolas matemātikas un vācu valodas skolotāji!

Par visiem jautājumiem droši sazinieties ar konkursa koordinatoru skolā  O. Luciku.

 

 

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.

Seko mums Facebook