Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

XI. starptautiskajs debašu fināls vācu valodā

Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

Collage 2017-10-01 18_07_55
Collage 2017-10-01 18_07_55

Mūsu skola piedalās XI.starptautiskajā debašu finālā vācu valodā

Pēc tam, kad 2017. maijā mēnesī mūsu skolēns Maksims Škarpovs uzvarēja starptautiska konkursa Pasaules jaunatne debatē Latvijas finālu, mūsu skola uzsaka gatavot šīgada Latvijas kandidātus starptautiskajām finālam. Kopā ar otras vietas ieguvēju, Natāliju Šreiberi no Rīgas 1. ģimnāzijas mēs sagatavojam šīgada tematus : “Vai ir jāaizliedz publicēt teroristu fotogrāfijas masu medijos?”, “Vai ir nepieciešams ziedot nepārdotus pārtikas produktus”, “Vai ārstiem ir jānostrādā tajā valstī, kurā viņi ieguva izglītību?” un “Vai valsts ir jākontrolē internets?”. Sagatavošanu vadīja Kirils Soklakovs un mūsu skolas absolvents Pavels Gluško.

Pēc debašu rezultātiem fināla nedēļās laikā Tallinā Natālijai Šreiberei izdevās pārspēt kandidātus no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Čehijas, Slovākijas, Slovēnijas, Krievijas, Ukrainas un Ungārijas un nokļūt līdz finālam un ieņemt tur otro vietu! Debašu uzvarētāju titulu mēs neieguvām, bet ieguvām visu skatītāju sirdis! Latvijas augstā vieta ir dalībnieku Maksima Škarpova, Natālijas Šreiberes un viņu pavadoša skolotāja un trenera Kirila Soklakova sadarbības rezultāts.

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.

Seko mums Facebook