Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Projekts “Baltijas jūras dzintariņi”

Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

p4b
p4b

 • Cienījamie vecāki! Cienījamie 6.-11.izglītojamie!

  Mūsu skola veiksmīgi darbojas projekts “Baltijas jūras dzintariņi”, kura ietvaros notiek apmaiņa ar Sanktpēterburgas pilsētas Frunzes rajona Valsts budžeta vispārizglītojošās skolas Nr. 318 ar padziļināto itāļu mācību valodu izglītojamajiem. Šīs skolas bērni dzīvo pie mūsu izglītojamajiem ģimenēs, apmeklē mūsu skolu, mācību stundas un piedalās kultūras pasākumus.

  Šogad rudens brīvdienās (23.-28.10.2017) mēs braucam uz Sanktpēterburgu, lai piedalītos starptautiskajā projektā “Baltijas jūras ekoloģija”.

 •  

  Mūsu izglītojamie aizstāvēs savus projektu darbus par sekojošām tēmām:

  “Baltijas jūras galvenās ekoloģijas problēmas”.

  “Baltijas jūras piesārņojuma veidi”.

  “Atradumi Baltijas jūras dziļumos”.

  “Baltijas jūras un Rīgas līča krasta līnija no Latvijas puses”.

  Kultūras programmā:

  Ermitāža – zelta krātuves, mācību stundu apmeklēšana, Jelāgina sala – balles deju meistarklase ar kostīmiem, Metropolitēna muzejs – interaktīvais vēstures centrs, Ūdenskanāla muzejs “Pēterburgas zempasaule”, pilsētas apskate.


   

image
image_1
image_2
image_3(1)
image_3
image_5
image_6
image_13
image_14
image_23
image_24
image_35
image_98
image_99
image_100
ok 296
kids
 • image
 • image_1
 • image_2
 • image_3(1)
 • image_3
 • image_5
 • image_6
 • image_13
 • image_14
 • image_23
 • image_24
 • image_35
 • image_98
 • image_99
 • image_100
 • ok 296
 • kids
 • Rd Ba centrs

  Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.

  Seko mums Facebook