Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus

B. Franklina stipendija mācības braucienam ASV

Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

B.F.instagram
B.F.instagram

Bendžamina Franklina stipendija mācības braucienam ASV

ASV vēstniecība Rīgā aicina  Latvijas izglītības iestāžu audzēkņus vecumā no 16 līdz 18 gadiem piedalīties  Bendžamina Franklina stipendijas video konkursā. Galvenā balva – piedalīšanās 4 nedēļu garā apmaiņas programmā ASV. Pieteikšanās un video iesniegšanas termiņš 2020. gada stipendijai ir 2020. gada 9. februāris.

Bendžamina Franklina Vasaras Institūts ir četru nedēļu gara intensīva apmaiņas programma, kuras ietvaros jaunieši piedalās apmācību kursā mentoru un universitātes pasniedzēju vadībā, piedalās  braucienos, sabiedriskajos un kultūras projektos, kā arī viesojas amerikāņu ģimenēs. Šogad programma norisināsies Perdjū Universitātē, Indiānas štatā (Purdue University in West Lafayette, Indiana,) 2020. gada jūnijā un jūlijā. Datumi tiks precizēti.

Pieteikšanās:

1. Dalībnieki aicināti nofilmēt 1-3 minūšu garo video angļu valodā, izvēloties vienu no tēmām “Stop School Bullying” vai “Zero Waste”. Klipā jāparādās arī pašam autoram.

2. Video jāaugšuplādē kādā no publiski pieejamām koplietošanas vietnēm Internetā un saite uz video kopā ar savu CV un pilnu kontaktinformāciju jāsūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

3. Video iesniegšanas termiņš 2020. gada stipendijai ir 2020. gada 9. februāris.

4. No iesūtītajiem video ASV vēstniecības žūrija atlasa desmit finālistus, kuri piedalās noslēguma intervijās Rīgā. Konkursa uzvarētājs/a 2020. gada jūnijā-jūlijā piedalās vēstniecības sponsorētā 4 nedēļu nometnē ASV.

Prasības kandidātiem

  • Nometnes laikā dalībnieka vecumam jābūt 16-18 gadu;
  • Ļoti labas angļu valodas prasmes;
  • Apņemšanās turpināt mācības kādā no Latvijas vidusskolām vai augstskolām 2020. gadā;
  • Līdera dotības;
  • Interese par ASV, transatlantiskām vērtībām un diplomātiju;

Vairāk par konkursa noteikumiem: https://lv.usembassy.gov/education-culture/franklin-program/

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.

Seko mums Facebook