Non scholae, sed vitae discimus

J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola

RSU_70_ar_saukli_ENG
RSU_70_ar_saukli_ENG

Rīgas Stradiņa universitāte ir Latvijas augstskolu reputācijas līdere jau ceturto gadu pēc kārtas. Studijas kādā no astoņām RSU fakultātēm nodrošinās kvalitatīvu izglītību medicīnas, veselības aprūpes vai sociālo zinātņu jomā un darba devēju acīs augsti vērtētu diplomu! 

UZŅEMŠANAS DATUMI PAMATSTUDIJĀS

Elektroniskā pieteikšanās no 1. jūlija 
Dokumentu iesniegšana no 24. jūlija 

Uzziniet vairāk

Kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem?

Vai eksāmeni būs grūti, un vai es tikšu galā? Ko darīt, lai kļūdu eksāmenos būtu mazāk? Šādi un līdzīgi jautājumi ik gadu satrauc 12. klašu skolēnus, taču īpaši satraucoši tie ir šogad, kad klātienes mācību procesu pārtrauca COVID-19 pandēmija. Kas ir galvenās kļūdas, kuras tiek pieļautas eksāmenos un ko darīt, lai tās būtu mazāk lasi RSU mājaslapā. 

Uzziniet vairāk

Sociālo zinātņu studijas RSU

Nākotnē mākslīgajam intelektam būs liela ietekme, tomēr izšķiroša joprojām būs cilvēku izpratne un atbildība par sabiedrībā notiekošo, tādēļ studēt sociālās zinātnes ir un būs perspektīvi. RSU piedāvā Latvijā unikālas sociālo zinātņu studiju programmas Eiropas studiju fakultātēJuridiskajā fakultātē un Komunikācijas fakultātē

Uzziniet vairāk

Uzdevumi

Uzdevumi hrizontal

Rd Ba centrs

Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (T: 67026859, 67012031, e‑pasts bac@riga.lv) pilda kontaktpunkta funkcijas Rīgas pilsētas pašvaldībā, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību unkonfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārkāpumiem Departamentā vai tā padotības iestādēs.